Krohg, Christian(1852-1925)
Mannsportrett i profil
Olje på lerret
28x21
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Olje på lerret
28x21
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering
NOK 7 000–9 000