Rian, Johs.(1891-1981)
Telefondamen 1953
Akvarell på papir
Arket: 21x29
Signert, påtegnet med tittel og datert nede t.v.: J Rian Telefondamen 1953
Arket antagelig fra en blokk, har avrundede hjørner, slik Rian har brukt arket oppe og nede t.h.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000