Sitter, Inger(1929-2015)
Blå komposisjon
Olje på lerret
65x54
Signert oppe t.h.: Sitter
Signert og påtegnet på baksiden av lerretet: ISM 322 Antibes 010 Inger Sitter
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 46 000