Lund, Henrik(1879-1935)
Kveld i hagen
Olje på lerret
121x150
Usignert
Påtegnet med tittel på tysk på baksiden, på blindrammen: "Abend im Garten".
Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 33 med tittel: "Hans Jæger i haven".
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 170 000