Komposisjon 1964
Olje på lerret
50x71
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 64.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 92 000
Olje på lerret
50x71
Vurdering