Aulie, Reidar(1904-1977)
Morgentog
Olje på lerret
89x116
Signert nede t.v.: Aulie
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Reidar Aulie - Morgentog 1953".
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000