Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv, fra Sunnmøre 1894

Olje på lerret
56x90
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold Ddf 1894.

Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: A: Askevold. "Motiv von Söndmöre."

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 90 000