Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv, fra Sunnmøre 1894
Olje på lerret
56x90
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold Ddf 1894.
Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: A: Askevold. "Motiv von Söndmöre."
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 90 000