Ekeland, Arne(1908-1994)
Fabrikken
Olje på papir
165x207
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000
Olje på papir
165x207
Vurdering
NOK 150 000–200 000