Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Nupen, Kjell(1955-2014)

Litografi
Lysmål: 75x54
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Nummerert nede t.v.: 39/70

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 6 000