Nupen, Kjell(1955-2014)
Litografi
Arket: 76x56
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Nummerert nede t.v.: 39/70
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 6 000
Litografi
Arket: 76x56
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Nummerert nede t.v.: 39/70
Vurdering