Nupen, Kjell(1955-2014)
Litografi
Arket: 65x48
Signert nede på midten: Nupen
Nummerert nede på midten: 15/70
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 4 500
Litografi
Arket: 65x48
Signert nede på midten: Nupen
Vurdering