Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Chiemsee 1867

Olje på lerret
37x67
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: HFG. Chiemsee 1867

Gude malte mange studier fra Chiemsee i august 1867.

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00