Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Chiemsee 1867
Olje på lerret
37x67
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: HFG. Chiemsee 1867
Gude malte mange studier fra Chiemsee i august 1867.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00