Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Gutt på kjøkken

Olje på lerret
68x57
Signert nede t.v.: J Rian

Vurdering
NOK 400 000

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 420 000