Haaland, Lauritz(1855-1938)
Fra en uthavn, Hvidingsø 1936
Olje på lerret
70x130
Signert nede t.h.: Lauritz Haaland
Stedsbestemt og datert nede t.v.: Hvidingsö 1936
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Olje på lerret
70x130
Vurdering