Holbø, Halvdan(1907-1995)
Fra Citadelløya 1933
Olje på lerret
97x147
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbø 33.
Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000