Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes
Olje på lerret
70x78
Signert nede t.v.: A-Kavli-
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 140 000
Olje på lerret
70x78
Signert nede t.v.: A-Kavli-
Vurdering