Sitter, Inger(1929-2015)
Komposisjon 1967
Olje på papir, oppklebet på plate
64x48
Signert og datert nede t.h.: Sitter -67
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 54 000
64x48
Vurdering