Figurkomposisjon 1951
Olje på plate
55x46
Dobbeltsignert og datert nede t.v.: Weidemann. 51
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 75 000
Olje på plate
55x46
Vurdering