Sitter, Inger(1929-2015)
Blå former
Fargelitografi
Arket: 66x57,5, Motivet: 72x48
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Påtegnet med dedikasjon og datert nede t.v.
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 68
Uinnrammet.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 6 000