Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel
Fargelitografi
Arket: 76x56, Motivet: 62x44
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 1989
Nummerert nede t.v.: 3/60
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 125
Uinnrammet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 6 700