Karlsen, Per Morten(1952-)
Tre i blått landskap 1991
Olje på lerret
102x67
Signert og datert nede t.h.: Per M. Karlsen -91
Signert og datert 1986 på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 10 500
Olje på lerret
102x67
Vurdering