Kielland, Kitty(1843-1914)
Torvmyr
Olje på lerret
27x39
Signert nede t.v.: Kitty L. Kielland
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 45 000
Olje på lerret
27x39
Vurdering
NOK 50 000