Wentzel, Gustav(1859-1927)
Interiør med ammende kvinne 1893
Olje på lerret
100x126
Signert og datert nede t.h.: Gustav Wentzel 1893
Vurdering
NOK 200 000
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 180 000
Olje på lerret
100x126
Vurdering
NOK 200 000