Enger, Erling(1899-1990)
Skogsinteriør 1935
Pulverteknikk
109,5x95,5
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -35
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av innrammingen.
Kunstnerforbundet, Oslo 1984, kat.nr. 44.
Kunstnernes Hus, Oslo 1991, kat.nr. 17 med tittel: "Skogsinteriør".
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 240 000