Grønmyra, Oscar(1874-1911)
Tømmerkjører
Olje på plate
42x64
Signert nede t.h.: Osc Grønmyra
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Tilslag NOK 3 100
Olje på plate
42x64
Vurdering