Grønneberg, Hulda(1844-1924)
Gårdsbruk med hesjer
Olje på lerret
35x50
Signert nede t.h.: Hulda Grønneberg
Utydelig stedsbestemt nede t.h.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Olje på lerret
35x50
Vurdering
NOK 3 000–4 000