Sitter, Inger(1929-2015)
Komposisjon med figurer 1973
Fargelitografi med tekst
Arket: 37,5x61, Motivet: 31x39
Signert nede t.h.: Inger Sitter Gunnar Larson
Nummerert nede t.v.: 89/300
Samarbeidsprosjekt mellom Inger Sitter, Oslo, og Gunnar Larson, Stockholm.
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 80
Vurdering
NOK 2 000USD 200EUR 200
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 1 700