Sitter, Inger(1929-2015)
Blå former
Fargelitografi
Arket: 76x57,5, Motivet: 72x48
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Nummerert nede t.v.: 18/165
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 68
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000