Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Kleiva, Per(1933-2017)
Klaustrofobien 1968

Serigrafi
Motivet: 50x50
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68

Nummerert nede t.v.: Serigrafi 50 eks.
Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering

Tilslag NOK 10 500
BudgiverTidspunktBeløp