Kleiva, Per(1933-2017)
Norwegian wood 1979
Serigrafi
Motivet: 62x45
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva 79
Påtegnet nede t.v.: prøvetrykk serigrafi e.t.
Påtegnet med tittel nede på midten
Vurdering
Serigrafi
Motivet: 62x45
Vurdering