Kleiva, Per(1933-2017)
Det var ein gong 1996
Serigrafi
Motivet: 50x50
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -96
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 36/100 serigrafi
Påtegnet med tittel samme sted.
Vurdering
Tilslag NOK 7 500
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
86a04 | 06.06.2023 14:10:05 | NOK 4 000 |
86a04 | 06.06.2023 14:10:05 | NOK 4 600 |
9573b | 12.06.2023 07:55:05 | NOK 4 800 |
e6ced | 12.06.2023 13:06:16 | NOK 6 000 |
9573b | 12.06.2023 07:55:05 | NOK 6 000 |
e6ced | 12.06.2023 13:07:30 | NOK 6 500 |
9573b | 12.06.2023 19:14:51 | NOK 7 000 |
e6ced | 13.06.2023 07:18:51 | NOK 7 500 |