Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Kleiva, Per(1933-2017)
Det var ein gong 1996

Serigrafi
Motivet: 50x50
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -96

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 36/100 serigrafi
Påtegnet med tittel samme sted.

Vurdering

Tilslag NOK 7 500
BudgiverTidspunktBeløp