Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Kleiva, Per(1933-2017)
Barbarella 1985

Serigrafi
Motivet: 63x43
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -85

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 64/200 serigrafi "Barbarella"

Selges uinnrammet.

Vurdering

Tilslag NOK 4 200
BudgiverTidspunktBeløp