Kleiva, Per(1933-2017)
Barbarella 1985
Serigrafi
Motivet: 63x43
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -85
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 64/200 serigrafi "Barbarella"
Selges uinnrammet.
Vurdering
Tilslag NOK 4 200
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
45b11 | 03.06.2023 18:31:15 | NOK 3 000 |
4ea61 | 12.06.2023 13:15:26 | NOK 3 200 |
45b11 | 12.06.2023 13:43:59 | NOK 3 400 |
4ea61 | 12.06.2023 13:15:26 | NOK 3 400 |
10174 | 12.06.2023 20:30:33 | NOK 3 600 |
9cac0 | 13.06.2023 13:08:24 | NOK 3 800 |
e23f2 | 14.06.2023 10:07:03 | NOK 4 000 |
9cac0 | 14.06.2023 14:46:08 | NOK 4 200 |