Ender, Axel(1853-1920)
Landskap med hest og folkeliv
Olje på lerret
45x65
Signert nede t.v.: Axel Ender.
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 600–6 400EUR 4 200–5 900
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
45x65
Vurdering