Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlanskap

Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: A Normann

Vurdering
NOK 50 000USD 4 600EUR 4 200

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000