Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlanskap
Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering
NOK 50 000USD 4 600EUR 4 200
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering
NOK 50 000USD 4 600EUR 4 200