Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Aftenstemning (utenfor Fredrikstad) 1917

Olje på lerret
127x200
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1917

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 200 000–300 000USD 18 200–27 400EUR 17 000–25 500

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 165 000