Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Rian, Johs.(1891-1981)
Interiør 1941

Litografi
36x37
Signert og datert nede t.v.: J Rian 41

Nummerert nede t.v.: 2 Tr.

Vurdering