Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Kongelf, Gudrun(1909-1987)
Komposisjon 1952

Tresnitt
Arket: 51x39 Motivet:42,5x34,5
Signert og datert nede t.h.: G. Kongelf. 1952.

Nummerert og påtegnet nede t.v.: Fargetresnitt. 3/10.

Uinnrammet

Vurdering

Tilslag NOK 12 000
BudgiverTidspunktBeløp
5f4cb05.12.2023 12:36:23NOK 12 000