Kongelf, Gudrun(1909-1987)
Komposisjon 1952
Tresnitt
Arket: 51x39 Motivet:42,5x34,5
Signert og datert nede t.h.: G. Kongelf. 1952.
Nummerert og påtegnet nede t.v.: Fargetresnitt. 3/10.
Uinnrammet
Vurdering
Tilslag NOK 12 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
5f4cb | 05.12.2023 12:36:23 | NOK 12 000 |