Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Pierre, Alechinsky(1927-)

Blandingsteknikk, radering og litografi
Arket: 57,5x44,4
Signert nede t.h.: Alechinsky

Nummerert nede t.v.: 46/50

Vurdering

Tilslag NOK 10 000
BudgiverTidspunktBeløp