Lorentzen, Ida(1951-)
Fra Nyfossum 2002
Serigrafi
Motivet: 52x37
Signert og datert nede t.h.: Ida Lorentzen 02
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 200x Serigrafi
Påtegnet med tittel nede på midten
Vurdering
Tilslag NOK 4 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
dc556 | 05.12.2023 13:31:47 | NOK 3 000 |
7895d | 06.12.2023 12:29:11 | NOK 3 200 |
dc556 | 06.12.2023 17:06:40 | NOK 3 400 |
e4809 | 06.12.2023 18:12:45 | NOK 3 600 |
dc556 | 06.12.2023 18:14:32 | NOK 3 800 |
e4809 | 06.12.2023 18:15:31 | NOK 4 000 |