Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Lorentzen, Ida(1951-)
Fra Nyfossum 2002

Serigrafi
Motivet: 52x37
Signert og datert nede t.h.: Ida Lorentzen 02

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 200x Serigrafi
Påtegnet med tittel nede på midten

Vurdering

Tilslag NOK 4 000
BudgiverTidspunktBeløp