Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1970

Serigrafi
Motivet: 59,5x50
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -70.

Påtegnet nede t.v.: Serigrafi

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Tilslag NOK 7 600
BudgiverTidspunktBeløp