Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1970
Serigrafi
Motivet: 59,5x50
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -70.
Påtegnet nede t.v.: Serigrafi
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Tilslag NOK 7 600
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
8ccd3 | 01.12.2023 18:35:22 | NOK 5 600 |
18146 | 06.12.2023 16:45:44 | NOK 6 100 |
8ccd3 | 01.12.2023 18:35:22 | NOK 6 600 |
18146 | 06.12.2023 17:01:55 | NOK 7 100 |
8ccd3 | 06.12.2023 17:04:05 | NOK 7 600 |