Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Tveter, Kåre(1922-2012)
Vinterlandskap

Akvarell på papir
Lysmål: 27x36,5
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Vurdering

Tilslag NOK 4 000
BudgiverTidspunktBeløp
0cbe630.11.2023 18:42:57NOK 4 000