Tveter, Kåre(1922-2012)
Vinterlandskap
Akvarell på papir
Lysmål: 27x36,5
Signert nede t.h.: Kåre Tveter
Vurdering
Tilslag NOK 4 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
0cbe6 | 30.11.2023 18:42:57 | NOK 4 000 |
Akvarell på papir
Lysmål: 27x36,5
Vurdering