Litografi med håndkolorering
Lysmål: 40x47
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
Tilslag NOK 5 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
ef9a2 | 06.12.2023 17:30:03 | NOK 5 000 |
Litografi med håndkolorering
Lysmål: 40x47
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering