Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Grande, Severin(1869-1934)
Fra Dørnbergers brygge 1922

Olje på lerret, oppklebet på plate
35x46
Signert og datert nede t.h.: S Grande -22

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering