Tveter, Kåre(1922-2012)
Vinterlandskap
Olje på lerret
65x80
Signert nede t.h.: Kåre Tveter
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 155 000
Olje på lerret
65x80
Vurdering