Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Isern, Ramón(1914-1989)
A Marino Marini 1984-86

Collage
89x69
Signert oppe t.v.: Isern

Signert og datert på baksiden, på bakplaten: Isern 84/86

Trøndelag Kunstgalleri, "Ramon Isern Retrospektiv" 5. april-16. mai 1987, kat.nr. 32

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00