Nupen, Kjell(1955-2014)
Litografi
Motivet: 52x40
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Nummerert nede t.v.: 36/80
Vurdering
Tilslag NOK 4 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
4eb7d | 05.12.2023 13:29:51 | NOK 4 000 |
Litografi
Motivet: 52x40
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Nummerert nede t.v.: 36/80
Vurdering