Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Drøm 1958
Litografi
Motivet: 38x29
Signert nede t.h.: Espolin Johnson -58
Nummerert og påtegnet med tittel nede t.v.: 67/150 "Drøm"
Avbildet s. 37 Gisle Espolin Johnson "Kaare Espolin Johnson Grafikk"
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 4 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
62f38 | 22.11.2023 21:21:18 | NOK 4 000 |