Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Drøm 1958

Litografi
Motivet: 38x29
Signert nede t.h.: Espolin Johnson -58

Nummerert og påtegnet med tittel nede t.v.: 67/150 "Drøm"

Avbildet s. 37 Gisle Espolin Johnson "Kaare Espolin Johnson Grafikk"

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 4 000
BudgiverTidspunktBeløp
62f3822.11.2023 21:21:18NOK 4 000