Koren Bjertnæs, Sverre(1976-)
Stella, Signe og Christina
Litografi
Motivet: 58x75,5
Signert nede t.h.: S Bjertnæs
Påtegnet nede t.v.: PT
Vurdering
NOK 5 000
Litografi
Motivet: 58x75,5
Signert nede t.h.: S Bjertnæs
Påtegnet nede t.v.: PT
Vurdering
NOK 5 000