Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Hagen, Else(1914-2010)
Klode

Litografi
Motivet: 25x23
Signert nede t.h: Else Hagen

Nummerert nede t.v.: 5/100

Vurdering

Tilslag NOK 1 200
BudgiverTidspunktBeløp
d5d8601.12.2023 13:29:05NOK 1 000
77b3602.12.2023 16:11:21NOK 1 200