Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Kleiva, Per(1933-2017)
Norwegian wood 1979

Serigrafi
Motivet: 62x45
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva 79

Påtegnet nede t.v.: prøvetrykk serigrafi e.t.
Påtegnet med tittel nede på midten

Vurdering

Tilslag NOK 4 000
BudgiverTidspunktBeløp
a501706.12.2023 16:53:21NOK 4 000